Anasayfa'ya Dön
SOSYOPARK OKUL
SOSYOPARK OKUL
SOSYOPARK OKUL
SOSYOPARK OKUL
SOSYOPARKOKUL

Eğitim; duygu, düşünce ve davranış alanlarında dönüşümü ve gelişmeyi ifade etmektedir. İnsan bilgi ve erdemi işleyerek hayatına yön verirken içinde bulunduğu toplumun kültür, yaşayış ve anlayışından tamamen bağımsız kalamaz. Bireysel gelişim, toplumsal bir etki ile anlamlı hale gelir. Eğitimin kalıcı, sürdürülebilir ve değerli olması ise ancak toplumun algı ve anlayışının gelişmesi ile mümkündür. Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları olarak bilim, kültür, sanat, spor, dil vb. alanlarda okuldan sosyal hayata yayılan bir etkileşim anlayışını benimsemekteyiz. Sosyopark hedefimize yönelik uygulamaya geçirdiğimiz Fun Up ile düzenli faaliyetler ve eğitimler gerçekleştirmeliyiz.
İhtiyaç ve beklentiler doğrultusunda farklı yaş gruplarına hitap eden sertifikalı eğitimler vermekteyiz. Hafta sonları ve okul ders saati dışında düzenlediğimiz eğitimlerimiz uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kültür, sanat ve spor faaliyetleri kapsamında sergiler, müzik dinletileri, şenlikler, film ve tiyatro gösterimleri, seminer ve konferanslar aylık programlar şeklinde halka açık olarak gerçekleştirilmektedir.

Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları olarak eğitimi sosyal hayatın bir parçası olarak görmekteyiz. Öğrencilerimizin her anlamda değişimin öncüsü olabilmesi için sivil toplum örgütleri, eğitim kurumları, idari ve özel birimlerle iş birliği içerisinde çalışmaktayız. Bilgi ve birikimden istifade ederek geleceğe doğru ve etkin adımlar atmaktayız.