Whatspp
Aljazari International
School of Science and Technology
Atakent Int. Campus
Aljazari International
School of Science and Technology
Atakent Int. Campus
Cezeri Teknoloji
Lisesi
Atakent Kampüs
Cezeri Teknoloji
Lisesi
Atakent Kampüs
Cezeri
Fen ve Teknoloji Lisesi
Atakent Kampüs
Cezeri
Fen ve Teknoloji Lisesi
Atakent Kampüs
Cezeri Bilim
Ve Teknoloji İlköğretim Okulu
Atakent Kampüs
Cezeri Bilim
Ve Teknoloji İlköğretim Okulu
Atakent Kampüs
Cezeri Bilim
Ve Teknoloji İlköğretim Okulu
Fatih Kampüs
Cezeri Bilim
Ve Teknoloji İlköğretim Okulu
Fatih Kampüs
KAMPÜSLER
Search
X
CEZERİ AKADEMİ
CEZERİ AKADEMİ
CEZERİ AKADEMİ
CEZERİ AKADEMİ
İnsana dokunan eğitim, insanı değiştirme ve geliştirme gücüne sahiptir. Aynı zamanda eğitimin yaşı ya da tek bir alanı yoktur. Her insanın kendini keşfetmesine imkan tanıyan eğitim insana değer katmaktadır. Bireyler sahip oldukları beceri ve yetenekleri ile hayatlarına anlam katarlar. Sosyapark eğitim anlayışını benimseyen Cezeri Okulları halka açık eğitimler vermektedir. Alanında uzman hocaları ile farklı branşlarda eğitimler online ya da örgün olarak gerçekleştirilir.

Sosyalleşme, gelişme ve profesyonelleşme ihtiyacına cevap veren Cezeri Akademi eğitimleri hafta sonları ve ders saatlerinden sonra gerçekleştirilir. Eğitimler öğrencilerimiz, velilerimiz, dokunabildiğimiz çevremiz ve ulaşabildiğimiz tüm kitleye yönelik hiyerarşik olarak planlanmaktadır. Cezeri Akademi, çalışmalarını önce kendi öğrencilerine ve velilerine yönelik gerçekleştirmektedir. Akademi’de verilecek eğitimler hitap ettiğimiz kitlenin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uzun süreli eğitim programlarının seviyeleri bulunmakta olup eğitimler aşamalı olarak gerçekleştirilir. Bir eğitimde başarılı olan katılımcı bir sonraki kurdan devam edebilmektedir. Cezeri Akademi alansal profesyonelleşmeyi hedeflemektedir.

Eğitimlerimiz farklı yaş ve cinsiyet gruplarına yönelik çeşitlilik göstermektedir. Sanat, spor, dil, bilim ve teknoloji ve sosyal bilimler alanındaki eğitimlerimize katılım internet üzerinden başvurular ile sağlanır. Başvurulara telefon ile dönüt yapılarak gerekli bilgilendirme yapılır. Devamsızlık dikkate alınmakta olup başarılı katılımcılarımıza, katılım setifikası verilir. Cezeri Akademi ile büyüyen Cezeri ailesine siz de katılabilirsiniz.
ONLINE
KURSLAR
KLASİK
KURSLAR
Ebeveynlere Yönelik
Öğrencilere Yönelik
Tümü
X
icon_search
J-TECH
J-TRAIL
J-TT
J-TALK
J-TALENT
X
CLOSE X

Happy & Competent Children


Individuals whose basic needs, as defined per Maslow's hierarchy of needs, are met, form the essence of a value-centered personality while realizing their full potential.

One-to-one interaction with the child during the preschool phase, which is the stage of self-discovery, is of great importance for their personality development.

Being aware of this, Al-Jazari International School considers each student as a gifted individual carrying an endless potential within.

It is our basic practice to give children the opportunity to learn while playing according to their own respective developmental stages and we consider it extremely important for the upbringing of both mentally and physically healthy future generations.

According to our school's most fundamental approach, the teacher represents a guide during the learning process. Recognizing that children have different ways of expressing themselves, we aim to make our students happy individuals who are aware of how they choose to express their thoughts and feelings whether through singing, painting, sculpture, dance, vocal expression and music activities.

This way, arts and sports are highlighted in our school throughout the learning process, which is supported by education and training.

We support the development of personality with the aim of helping our students to be successful individuals, to be able to make their own decisions, to plan their studies and choose their own goals, to work effectively whether individually or in groups andto produce practical solutions when facing problems.